602 631 329

Kredyty Hipoteczne Kredyty Konsolidacyjne Kredyty Refinansowe Kredyty Inwestycyjne Kredyty Na Start Kredyty Gotówkowe Kredyty Samochodowe Leasingi DOTACJE I POŻYCZKI Z UE

Wróć do listy »

OP-876 - Gdynia Polska, Rynek wtórny, Mieszkania

Cena: 270 000 PLN

Cena za m2: 13 300 PLN

  • Ulica: Stolarską
  • Pow. całkowita: 20.3 m2
  • Pow. użytkowa: 20.3 m2
  • Kondygnacji: 12
  • Liczba pokoi: 1
  • Piętro: 11 z 11
Pobierz PDF »

Mieszkanie o jednym pokoju blisko plaży w Gdyni, w dzielnicy Obłuże. Atuty tej nieruchomości obejmują: Malowniczy widok z 11. piętra. Doskonała dostępność komunikacyjna z całym Trójmiastem, dzięki szybkiemu wjeździe na obwodnicę przez Estakadę Kwiatkowskiego. Bliskość przystanków komunikacji miejskiej z bezpośrednim połączeniem do centrum Gdyni. Pełna infrastruktura handlowo-usługowa (Biedronka, Rossmann, Żabka, gabinety usługowe, poczta, siłownia). Dostępny parking dla mieszkańców pod budynkiem. Mieszkanie: Praktyczne studio składające się z salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju i łazienki, wraz z piwnicą. Łazienka wyposażona w urządzenia sanitarne, w tym kabinę prysznicową, umywalkę, i wc. Na ścianach i podłodze płytki, a w pokojach panele. Mieszkanie jest dobrze oświetlone, co sprawia, że jest jasne i przytulne. Czynsz letni wynosi około 280 zł, a zimowy 420 zł. Całkowita powierzchnia mieszkania to 20,30 m2. Do mieszkania przynależy także piwnica. Budynek: Wysoki, 11-piętrowy wieżowiec. Przed budynkiem dostępny parking z licznymi miejscami. Klatka schodowa i elewacja utrzymane w dobrym stanie. Dostępna winda. Lokalizacja: Mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Obłuże w Gdyni. Pełna infrastruktura handlowo-usługowa w okolicy, z ryneczkiem, Biedronką, Lidlem, Rossmannem, pocztą, gabinetami usługowymi, basenem i siłownią. Szybki dostęp do obwodnicy Trójmiasta. Blisko przystanek ZKM (trolejbusy i autobusy) z dogodnym dojazdem do centrum Gdyni. W bliskiej odległości od lasu i plaży. Nieruchomość polecana dla inwestorów poszukujących możliwości wynajmu mieszkania. Obecnie mieszkanie jest wynajmowane przez jedną osobę. Współpracując z przedstawicielami Optimus Inwestycje zyskujesz: Oszczędność czasu. Weryfikację dokumentów pod kątem formalno-prawnym. Wsparcie agenta na każdym etapie transakcji. Pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego w kilkunastu bankach. Zapraszamy do współpracy! Niniejsze ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej zgodnie z przepisami art. 66 k.c. Skontaktuj się z nami już teraz!
Poprzez kontakt mailowy lub telefo niczny klient wyraża zgodę na przetwarzanie wskazanych poniżej danych osobowych firmie Optimus Inwestycje sp. o.o. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. (t.j. Dz.U.Nr 101, poz. 926 z 2002 r. ze zm.) o ochronie danych osobowych przysługuje Tobie, Szanowny Kliencie, dostęp do treści danych oraz prawo do ich poprawienia, wnoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych. Oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego i prawa handlowego.

Skontaktuj się z nami

Katarzyna Biedrzycka

Katarzyna Biedrzycka

602 631 329

Nasi partnerzy